Kafalar Aslında Kim?

Kafalar Kimdir?

Kafalar Kimdir? Bizim halkın istediği; her lisede, her mahallede, arkadaş grubunda birine yapılan fırlamalıklardır ki o da bizim Kafalar‘ın ihtisas alanı. Şimdi bu adamları tek tek ele alalım. Önce Atakan Özyurt. Grubun saf ama bir o kadar da kurnaz, dengeleyici elemanı. 31 Aralık 1993, Ordu doğumlu. Oğlak burcu olan Atakan, 181 cm – 75 kilo olup Arel Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Bölümünde okumaktadır. Ciddi mi şaka mı yapıyor anlayamazsınız. Flash TV eğer Hollywood’un mecrası olsaydı dünya starı olurdu. Bu ekipte en doğal davranan kişi. İstanbul macerası, üniversite için Ordu‘dan gelmesi ile başlıyor ama onu sarmıyor. Devir Vine devri, sansını deniyor ve turnayı gözünden vuruyor. Deniyor ki milyonlarca kadın hayranı var. Gel gör ki gönlü “Nilay Toprak“ta.

Aynı üniversiteden olan Fatih Yasin‘le yolları kesişiyor. 25 Ekim 1993, İstanbul doğumlu. Akrep burcu olan Fatih, 167 cm – 64 kilo olup Arel Üniversitesi Uluslar Arası Lojistik Bölümünde okumaktadır. Atakan’da o dönemler birazcık yalnızlık çekermiş. Okuldayken bir bakar ki karşıdan Fatih geliyor. Kendi deyimi ile: “Zaten boşluktayım, ben buna yanlıyayım” der. Gel zaman git zaman 15-40 beğeni alan videoların akıbeti bir gün 35’lik verince değişiverir. O halde birkaç video çekerler ve yayınlarlar. Flash TV oyunculuğunun anason kokan hali. Sabah kalktıklarında gördüklerine inanamazlar. Beğeni ve abone sayılarında büyük bir patlama, videolar her yerde paylaşılıyor, 1 saatte 10.000 beğeni, görüntülenme uçmuş.

Kafalar Aslında Kim?
Kafalar Aslında Kim?

Üçüncü kafa, Bilal Hancı ve ekip tamamlanıyor. 8 Eylül 1989, Trabzon doğumlu. Başak burcu olan Bilal, 177 cm – 76 kilo olup İstanbul Üniversitesinde okumaktadır. Youtube maceraları aslında bayağı zikzaklı başlıyor. Skeç yaptılar, parodi şarkı yaptılar hatta Atakan yeşil perdenin önüne geçip “Dünyanın En Pahalı Evleri” videosu bile çekti. Nereden nereye işte.. Sonra işin sırrını keşfediyorlar; “kışkırtma“yı icat ediyorlar. Yazıya başlarken dedik ya, bizim millet arkadaşın arkadaşa piçlik yapmasına bayılıyor. Ses getirmek için ölmeden mezara mı girmeleri gerekiyordu? Girdiler. Atakan’ı canlı canlı tabuta koyup, gömmeye kalktılar. Böylece patladılar gittiler hatta Ankara’nın dinozor ve robot seven eski başkanı Melih Gökçek‘le bile kanka oldular.

Gel gör ki her şeyde öncü olmak bazen ters teper. Yerleştirmemeleri gereken bir ürünü yerleştirince asayiş şubeyi istemeden kışkırttılar. Onların şakası olmuyor tabii.. Bazen boş yapsalar da 2.6 milyon insan “bu sefer ne yapacaklar” diye bekliyor. Ülkemizin durumu bu. Herkes nefes alacak, beynini boşa alıp eğlenecek bir mecra arıyor. Bu adamlarda her seferinde farklı bir şeyler yapıp yol alıyorlar. Genç nesil onları izleyerek büyüyor. Şimdi top onlarda isterlerse böyle devam ederler zaten kitleleri büyük yada ellerini taşın altına koyup kitlelerine sadece eğlencenin ötesinde başka şeyler katacak işlere girerler.

Kafalar Aslında Kim?

Aslında Kafalar kim mi? İki kişinin ortak olup bir birine kazık atmadan bir bakkalı bile işletemediği bu zamanda üç tane gencin bir araya gelip sosyal medya denen kurtlar sofrasında stresten dağılmadan, birbirlerini kaybetmeden yollarına devam eden; zamanında bir çok fenomene kendilerine el uzatması için mesaj atıp cevap bile alamayan bu adamlar başka sosyal medya fenomenlerine yol açıp; katıldıkları her yere takipçi ve ilgi götüren, yardım eden; kimsenin tanıdığı, akrabası, birilerinin adamı olmadan kendi kendilerine herkese açık bir mecrada meşhur olmuş 3 adamdan oluşan ekiptir Kafalar.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara