Dan Bilzerian Kimdir?

Dan Bilzerian Kimdir?

Dan Bilzerian’ın Hayatı ve Biyografisi Dan Bilzerian Kimdir? Dan Bilzerian; profesyonel poker oyuncusu ve aktör.

Dan Bilzerian'ın Oynadığı Filmler
Dan Bilzerian’ın Oynadığı Filmler

Dan Bilzerian, 7 Aralık 1980 tarihinde A.B.D.Florida‘da doğmuştur. Annesinin adı Terri Steffen, babasının adı Paul Alec Bilzerian’dır. Adam adında kardeşi vardır. Deniz Kuvvetleri Ilan ve SEAL eğitimine katıldıktan sonra dört yıl boyunca askerlik yaptı. Florida Üniversitesi’nde kriminoloji bölümünden 4 yıl okuduktan sonra mezun olmadan ayrıldı. Ardından kardeşi Adam ile birlikte yönetmek üzere petrol ve eğlence dahil olmak üzere sanayi işi ve geniş bir yelpazede iş yapan bir şirket kurdu. Dan Bilzerian’ın, aktörlük ve poker oyunculuğu yapmadan önceki işi fok eğitmenliğidir.

Dan Bilzerian’ın İlgi Alanları ve Poker Hayatının Başlaması

Dan Bilzerian, aşırı kas yapıcı sporların yanı sıra , tüplü dalış , dağ bisikleti , kar motosikleti ve yarış araba sporlarıyla da ilgilenmektedir. 2009 yılında Dünya Poker Serisi Poker şampiyonu olan Dan Bilzerian, lüks hayatının birçok detayını fotoğraflarla Instagram‘da hayranlarıyla paylaşıyor. Dan Bilzeryan’ın özel jeti, spor arabaları ve marka kıyafetleriyle çektiği fotoğraflar, görenlere parmak ısırtacak cinsten.

Dan Bilzerian‘ın anlattığına göre üniversitede daha ikinci sınıftayken, sahip olduğu her şeyi satmış ve 750$’ı ile poker oynamış. O parayı 10.000$ yapmış. Hemen Las Vegas’a uçmuş, kazandığı parayla oynadığı pokerle ise 187.000$ kazanmış. Bu şekilde parası katlanarak milyonlara ulaşmış. Şuan ki malvarlığının 100 milyon dolar’ı geçtiği tahmin edilmektedir.

Dan Bilzerian’ın İlgi Alanları ve Poker Hayatının Başlaması
Dan Bilzerian’ın İlgi Alanları ve Poker Hayatının Başlaması

Dan Bilzerian’ın Oynadığı Filmler

2013 yılında Gerard Butler ve Morgan Freeman‘ın başrollerde oynadığı “Olympus Has Fallen” adlı filmde oynadı. 2013 yılında baş rollerinde Mark WahlbergEric Bana gibi oyuncuların olduğu “Lone Survivor” filminde 1 dakika oynayabilmek için 1 milyon dolar üstüne para vermiştir. 2014 yılında Cameron Diaz ve Kate Upton‘ın oynadığı “The Other Woman” filminde ve 2014 yılında vizyona giren ve başrolünde Denzel Washington‘ın oynadığı “The Equalizer” filminde Dan Bilzerian‘da rol aldı.

Filmleri :
2014 – The Equalizer
2014 – Cat Run 2
2014 – The Other Woman
2013 – Son Kalan (Lone Survivor)
2013 – Kod Adı: Olympus (Olympus Has Fallen)

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara